TERMINI INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2018/2019.GODINU
Redni Broj

 

IME I PREZIME NASTAVNIKA

 

PREDMET KOJI PREDAJE

 

DAN I VRIJEME INFORMACIJA

1.

 

Samira Kadić

 

Razredna nastava (I – 1)

Srijeda
14,20 – 15,05h

2.

 

Zlata Ajdarpašić

 

Razredna nastava (I - 2)

Ponedjeljak
14,20 – 15,05h

3.

 

Amra Horman

 

Razredna nastava (II – 1)

Srijeda
13,30 – 14,15h

4.

 

Amira Zec

 

Razredna nastava (II – 2)

Utorak
15,20 – 16,10h

5.

 

Selvira Ibrahimović

 

Razredna nastava (II – 3)

Utorak
15,20 – 16,10h

6.

 

Mujesira Papić

 

Razredna nastava (III – 1)

Utorak
14,20 – 15,05h

7.

 

Anela Šiljević

 

Razredna nastava (III – 2)

Četvrtak
12,40 – 13,25h

8.

 

Alma Vreto

 

Razredna nastava (IV – 1)

Petak
11,30 – 12,20h

9.

 

Elvira Hodžić

 

Razredna nastava (IV -2)

Četvrtak
11,30 – 12,20h

10.

 

Sonita Pirić

 

Razredna nastava (V – 1)

Petak
10,45 – 11,30h

11.

 

Lejla Proha

Razrednik V – 2,
Matematika

Utorak
10,40 – 11,25h

12.

 

Enisa Bajramović

Razrednik VI – 1, Geografija, Građansko obrazovanje, Društvo

 

Četvrtak
10,00 – 10,45h

13.

 

Alena Batistuti

Razrednik VI – 2,
Biologija

Utorak
8,50 – 9,35h

14.

 

Rašida Ćeman

Razrednik VII – 1,
Islamska vjeronauka

Petak
9,45 – 10,30h

15.

 

Hidajeta Radonja

Razrednik VII – 2,
Engleski jezik i književnost

Ponedjeljak
9,45 – 10,30h

16.

 

Lejla Muradbegović

Razrednik VIII – 1,
Geografija, Historija

Srijeda
8,50 – 9,35h

17.

 

Almira Hrelja

Razrednik VIII – 2,
Bosanski, hrvatski, srpski jezik i književnost

 

Ponedjeljak
12,20 – 13,10h

18.

 

Amra Karačić

 

Razrednik IX – 1,
Fizika, Informatika,

 

Utorak
11,35 – 12,20h

19.

 

Aida Sinanović

Razrednik IX – 2,
Bosanski, hrvatski, srpski jezik i književnost

 

Utorak
10,00 – 10,45h

20.

 

Emir Glavinić

Tehnička kultura, Osnove tehnike

Petak
8,45 – 9,35h

21.

 

Azemina Kišić

 

Hemija, Kultura življenja

Četvrtak
10,25 – 11,00h

22.

 

Vahidin Covo

 

Njemački jezik i književnost

Utorak
9,40 – 10,25h

23.

 

Goran Šoja

 

Engleski jezik i književnost

Petak
13,10 – 13,55h

24.

 

Fuad Dugonjić

 

Informatika

Ponedjeljak
8,00 – 8,45h

25.

 

Alma Softić - Begić

 

Muzička kultura

Ponedjeljak
10,45 – 11,30h

26.

 

Sabin Čelik

 

Muzička kultura

Utorak
8,50 – 9,35h

27.

 

Murid Jahić

 

Likovna kultura

Petak
10,25 – 10,45h

28.

 

Ismail Rovčanin

 

Tjelesni i zdravstveni odgoj

Ponedjeljak
9,40 – 10,25h

29.

 

Esat Jukić

 

Matematika

Ponedjeljak
9,40 – 10,25h


MOLIMO RODITELJE DA POŠTUJU TERMINE PREDVIĐENE ZA INFORMACIJE.