Termini informacija

TERMINI INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2018/2019.GODINU

Redni Broj IME I PREZIME NASTAVNIKA PREDMET KOJI PREDAJE DAN I VRIJEME INFORMACIJA
1. Samira Kadić Razredna nastava (I – 1)Srijeda
14,20 – 15,05h
2. Zlata Ajdarpašić Razredna nastava (I – 2)Ponedjeljak 
14,20 – 15,05h
3. Amra Horman Razredna nastava (II – 1)Srijeda 
13,30 – 14,15h
4. Amira Zec Razredna nastava (II – 2)Utorak
15,20 – 16,10h
5. Selvira Ibrahimović Razredna nastava (II – 3)Utorak
15,20 – 16,10h
6. Mujesira Papić Razredna nastava (III – 1)Četvrtak
13,30 – 14,15h
7. Anela Šiljević Razredna nastava (III – 2)Srijeda
12,20 – 13,25h
8. Alma Vreto Razredna nastava (IV – 1)Utorak
11,30 – 12,15h
9. Elvira Hodžić Razredna nastava (IV -2)Utorak
12,20 – 13,10h
10. Sonita Pirić Razredna nastava (V – 1)Četvrtak
09,40 – 10,20h
11. Lejla ProhaRazrednik V – 2, 
Matematika
Utorak 
10,45 – 11,30h
12. Senada VatrićRazrednik VI – 1, Geografija, Građansko obrazovanje, Društvo Ponedjeljak
08,50 – 09,35h
13. Alena BatistutiRazrednik VI – 2, 
Biologija
Ponedjeljak
8,50 – 9,35h
14. Rašida ĆemanRazrednik VII – 1,
Islamska vjeronauka
Utorak
12,25 – 13,10h
15. Hidajeta RadonjaRazrednik VII – 2,
Engleski jezik i književnost
Ponedjeljak
10,45 – 11,30h
16. Lejla MuradbegovićRazrednik VIII – 1,
Geografija, Historija
Četvrtak
8,50 – 9,35h
17. Almira HreljaRazrednik VIII – 2,
Bosanski, hrvatski, srpski jezik i književnost
 Četvrtak
12,25 – 13,10h
18. Amra Karačić Razrednik IX – 1,
Fizika, Informatika,
 Ponedjeljak
09,40 – 10,20h
19. Aida SinanovićRazrednik IX – 2, 
Bosanski, hrvatski, srpski jezik i književnost
 Petak
10,00 – 10,45h
20. Emir GlavinićTehnička kultura, Osnove tehnikeUtorak
12,25 – 13,10h
21. Azemina Kišić Hemija, Kultura življenjaČetvrtak
10,45 – 11,25h
22. Vahidin Covo Njemački jezik i književnostUtorak
10,45 – 11,30h
23. Goran Šoja Engleski jezik i književnostPetak
13,15 – 14,00h
24. Fuad Dugonjić InformatikaPonedjeljak 
8,00 – 8,45h
25. Alma Softić – Begić Muzička kulturaPonedjeljak
10,45 – 11,30h
26. Sabin Čelik Muzička kulturaPonedjeljak
11,35 – 12,20h
27. Murid Jahić Likovna kulturaPetak
10,45 – 11,30h
28. Ismail Rovčanin Tjelesni i zdravstveni odgojČetvrtak
13,15 – 14,00h
29. Esat Jukić MatematikaPonedjeljak 
9,40 – 10,25h
30. Emina Musić  Četvrtak
08,50 – 09,35h


MOLIMO RODITELJE DA POŠTUJU TERMINE PREDVIĐENE ZA INFORMACIJE.